KODLUYORUZ

WEB SİTE YÖNETİM PANELLERİ
WEB TABANLI UYGULAMALAR
MOBİL UYGULAMALAR
CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ
SERVİS YÖNETİM SİSTEMLERİ
BAYİ YÖNETİM SİSTEMLERİ
SİPARİŞ YÖNETİM SİSTEMLERİ

Web Yazılım ?>

WEB YAZILIM VE SİTE MİMARİSİ

Tasarımı hazırlanmış web sitesinin, günümüz yazılım standartlarına uygun bir şekilde kodlanmasını, mimarisinin doğru bir şekilde oluşturulmasını sağlarız. Tasarımların, responsive bir şekilde aktarılarak tüm mobil cihazlarda problemsiz görülebilmesini sağlarız. Bu sayede hem kullanıcı deneyimine pozitif etkide bulunur hem de arama motoru optimizasyon sürecine ön hazırlık yapmış oluruz.

WEB TABANLI UYGULAMALAR

Üstün erişilebilirlik, dünyanın diğer ucunda dahi olsanız tüm müşteri verilerinize, ulaşabilirsiniz. Bilgisayara özel bir program kurulmasına veya bilgisayarın size ait olmasına gerek yoktur.

MOBİL UYGULAMALAR

Mobil cihazlar için ilgili işletim sisteminde (Android, IOS, Symbian, RIM vb... ) tasarlanmış ve mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara mobil uygulama ( mobil aplikasyon ) denilmektedir.

WEB SİTE YÖNETİM PANELLERİ

Web sitenizde değişiklikler yapmak, sitenizi güncel tutmak, kontrolün de sizde olmasını sağlamak istiyorsanız web sitelerinizi yönetim panelli olarak yaptırmanız gerekmektedir.

SERVİS YÖNETİM SİSTEMLERİ

Yönetim sistemlerinin uygulanmasında ve sürdürülmesinde çok önemli sıkıntılar ve kayıplar yaşanmaktadır. Bunları en aza indiren çözümleri içeren bir yazılımdır. 

E TİCARET WEB SAYFALARI

Fiziksel mağazalarla karşılaştırıldığında sadece yaşanılan bölgeye değil tüm dünyaya satış yapabilen sanal mağazalar olarak da bilinmektedirler.

BAYİ YÖNETİM SİSTEMLERİ

Bayi yönetimi için geliştirilen B2B yazılımı ile bayilerinizi tek merkezden yönetin. Bayilere özel uygulayacağınız satış politikalarıyla, işinizi büyütün.

© 2023 ELİZ YAZILIM