ŞANTES INCINERATOR


www.santes.com.tr

Firmamız 1990 yılında kurulmuş ve Atık İmha (Incinerator), baca gazı arıtma sistemleri tasarım ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Atık imha sistemleri üretiminde büyük bir atılım göstererek büyüyen firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel tasarımlarıyla öne çıkmaktadır.

 

Firmamızın ürün gamında temel olarak tıbbi, tehlikeli, evsel, endüstriyel (atık su arıtma çamuru, petrol çamuru, mühimmat) ve hayvansal atık imha ve baca gazı arıtma sistemleri bulunmaktadır.

 

“T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı”, “Avrupa Birliği”, “EPA- ABD Çevre Koruma Ajansı” yönetmeliklerini sağlayan ve CE sertifikasyon normlarını uygulayan firmamız, dünyanın pek çok noktasında atık imha ve baca gazı tasarım ve üretimini gerçekleştirerek hizmete sunmuştur.

Şantes Incinerator, 4 kıtada ihracat yapan, kendi alanında Türkiye’de lider, dünyada ise öncü kuruluşlar arasında olan bir ihracat firmasıdır. 2014 yılından beri 2.200 m² imalat alanı ve 800 m² ofis alanı olan yeni fabrikamızda faaliyetlerini sürdürmekte olup, 2020 yılında 1900 m² yeni üretim tesisini de işletime alarak müşterilerine zamanında ve uygun maliyetlerde ürün ve hizmetler sunmaktadır.